Малу сцену-майстерню Чернівецького театру відкриє вистава у стилі артгауз (ФОТО)

23.03.2023 10:27   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців
Мала сцена-майстерня Чернівецького театру розпочне своє творче життя з артгаузу. Над небанальною виставою, що її першою покажуть у новому мистецькому просторі, працює творча команда на чолі з директором Іваном Бутняком.
 
Постановка має назву «ФАУСТПАТРОН», вона розкаже про біль, який дає ресурс, якщо, звісно, є сміливість заглянути в себе.
 
«Чи вистачає життя, аби познайомитись із собою? А чи хочеться знайомитись в моменти, коли ти майже мертвий чи майже живий? Фаустпатрон тільки здогадується, що прийняття буває радикальним, а зцілення – неминучим», – ідеться в анотації до вистави.
 
- Вистава «ФАУСТПАТРОН» – спецпроєкт, підготований спеціально до початку роботи сцени-майстерні. З її допомогою візуалізуємо, як цей майданчик буде діяти. Хоча процес облаштування простору поки не завершено, деякі приміщення та двір ще належить упорядкувати, тож це буде поетапне відкриття, – розповідає Іван Бутняк.
 
У виставі зіграють заслужений працівник освіти України Андрій Циганок та заслужений артист України Володимир Фісюк, а також Єгор Кривицький, Валентин Багуляк, Ярослава Свідерська, Мар’яна Тимчишин, Геннадій Юрій, Дмитро Філіпчук, Ігор Драпака. Над музикою для постановки працює Олег Каданов, костюми створила Надія Павлова, а пластику – Софія Сафрюк.
 
Допрем’єрний показ вистави «ФАУСТПАТРОН» відбудеться 27 березня, у Міжнародний день театру. Вхід на нього – лише за запрошеннями. А вже з 4 квітня постановку у новому мистецькому просторі, що на вулиці Лесі Українки, 9, зможуть побачити всі охочі. Продаж квитків уже стартував у касах театру.
 
 
 
 
 
 
 
 
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews