Депутати Чернівецької облради просять Зеленського зняти санкції з «Машзаводу»

29.03.2023 13:50   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців
Депутати ухвалили звернення Чернівецької обласної ради VIIІ скликання до Президента України щодо скасування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) проти ТОВ «Машзавод».
 
У тексті документу зазначається, що ТОВ «Машзавод» є одним із найбільших підприємств в Україні з виготовлення обладнання для нафтогазопереробної промисловості та платників податків у Чернівецькій області, підприємство своєчасно і в повному обсязі сплачувало податкові платежі до бюджетів усіх рівнів.
 
«Внаслідок застосування санкцій ТОВ «Машзавод» фактично припинило свою діяльність, його працівники не отримують заробітну плату, бюджет недоотримує податкові платежі, що негативно впливає на економіку регіону та держави в цілому», – йдеться у зверненні.
 
Також у документі зазначено, що, за наявною інформацією, Рада національної безпеки і оборони України вже ухвалила рішення про зняття застосованих раніше до ТОВ «Машзавод» санкцій.
 
Тож, зважаючи на це, депутати звернулися до Президента України Володимира Зеленського з проханням розглянути можливість прийняття указу щодо введення в дію рішення РНБО України про зняття з ТОВ «Машзавод» персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій).
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews