У п’яти містах на Буковині працюють “банки одягу” Червоного Хреста. Там можна отримати безкоштовно речі та взуття для дорослих та дітей.
Про це повідомили у Чернівецькій обласній організації Товариства Червоного Хреста України.
Перегляньте також:
- На Буковині понад 24 тисячі людей мають статус учасника бойових дій: кого можуть позбавити статусу
- Тисячі дронів у Львові та Чернівцях: Берлінська зробила моторошний прогноз на 2026 рік
Допомогу надають для вимушених переселенців, людей у скруті, багатодітним родинам, людям з інвалідністю та самотнім людям похилого віку. Щоб отримати допомогу, потрібно мати довідку про статус.
Речі можна отримати за адресами:
– Кіцмань, вулиця Незалежності, 47 (щосереди з 10:00 до 14:00);
– Герца, вулиця Асакі, 36 (щосереди з 10:00 до 14:00);
– Вижниця, вулиця Українська, 86 (щопонеділка, щосереди з 9:00 до 14:00:)
– Новодністровськ, мікрорайон “Юність”, буд. 1-Г (щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці з 9:00 до 14:00:)
– Новоселиця, вулиця Центральна, 37. Там також безкоштовно ремонтують одяг. Речі для ремонту можна приносити вимушеним переселенцям та людям з інвалідністю в понеділок, середу та п’ятницю з 9.00 до 13.00.
Також у “банки одягу” можна принести речі, але лише чистий, без плям та не зношений.