Чернівчани вимагають скасувати усі угоди міської громади з УПЦ МП

Петиція з відповідними вимогами з'явилася на сайті міськради

10.04.2023 14:31   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

У Чернівцях зареєстрували петицію, у якій вимагають від міської влади розірвати всі договори міста з УПЦ МП.

Вона з'явилася на сайті Чернівецької міської ради. Автор петиції - Іван Сорочан.

Чернівчани вимагають прийняти рішення щодо розірвання всіх договорів, укладених між Чернівецькою міською радою, Чернівецькою ОТГ, міськими структурними підрозділами, підпорядкованими комунальними організаціями, установами і підприємствами та Українською православною церквою ("УПЦ МП").

Петиція вже набрала 123 голосів, щоб її розглянули у міськраді, необхідно 250.

"Ці рішення повинні включати розірвання усіх видів договорів, де сторонами є органи місцевого самоврядування, комунальні організації міста Чернівців та УПЦ МП і всі її структурні підрозділи, зокрема:

- договори комунального обслуговування;
- договори оренди комунального майна;
- договори оренди комунальних земельних ділянок;
- договори про право користування комунальними земельними ділянками та комунальним майном;
- договори з обслуговування мереж тепло-, водо-, газопостачання та водовідведення;
- договори на вивіз сміття;
- інші договори та рішення, якими УПЦ МП надано права на користування комунальним майном, землею, послугами тощо", - йдеться у тексті петиції.

У петиції просять зробити перевірку і вжити законних заходів щодо числених випадків незаконного будівництва на орендованих земельних ділянках впритул до будівель що мають статут Пам'ятників історії та знаходяться в зоні ЮНЕСКО.

Також просять зробити все те саме щодо резиденції митрополита Онуфрія УПЦ МП (Орест Володимирович Березовський) яка знаходиться на вулиці Ромоданівській. Просимо надіслати зверення в ВР та СБУ щодо арешту та конфіскації нерухомого майна та землі резиденції Онуфрія.

Збір підписів триватиме 30 днів.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews