Футболісти "Буковини" здобули вдома перемогу і піднялися у турнірній таблиці

21.08.2023 00:56   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців
Футбольний клуб "Буковина" переміг у недільному матчі проти "Прикарпаття" з Івано-Франківська. Гра закінчилась із рахунком 1:0. Чернівецька команда після цього розташувалась на шостому місці у турнірній таблиці.

Про це стало відомо з трансляції Професіональної футбольної ліги України на You Tube.

Матч відбувся 20 серпня у Чернівцях. Рахунок відкрила "Буковина" у другому таймі на 80 хвилині. М'яч у ворота команди з Івано-Франківська забив Богдан Духота.

За результатами матчу "Буковина" опиняється на 6-му місці в турнірній таблиці групи "А".

Наступний матч клуб зіграє 26 серпня проти клубу "Нива Бузова" з Київської області, яка перебуває зараз на першому місці.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews