Енергопостачальна компанія заборгувала Чернівецькій міській раді понад 3 млн грн

12.09.2023 09:53   Джерело: CvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська

У січні 2021 року Управління освіти Чернівецької міської ради уклало з переможцем відкритих торгів договір на закупівлю електроенергії за бюджетні кошти.

Прокурори Чернівецької окружної прокуратури звернулись до Господарського суду Чернівецької області з позовною заявою про визнання недійсними додаткових угод до договору про закупівлю електричної енергії за бюджетні кошти та повернення безпідставно сплачених коштів.  

Встановлено, що у січні 2021 року Управління освіти Чернівецької міської ради уклало з переможцем відкритих торгів договір на закупівлю електроенергії за бюджетні кошти.

Після підписання вказаного договору сторони уклали 10 додаткових угод, які стосувались збільшення ціни за одиницю товару із одночасним фактичним зменшенням обсягу закупленої електричної енергії.

Прокурори наполягають, що вказані додаткові угоди є неправомірними, ціну було збільшено необґрунтовано, а енергопостачальна компанія безпідставно освоїла понад 3 млн грн бюджетних коштів, які має повернути замовнику послуг – Управлінню освіти Чернівецької міської ради.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews