Неполоковецький хлібокомбінат на Буковині планують продати на аукціоні

31.05.2024 18:56   Джерело: CvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська

У Чернівецькій області оголосили аукціон з приватизації Неполоковецького комбінату. Стартова вартість становить понад 217 мільйонів гривень. Водночас новий власник повинен буде сплатити понад 26 мільйонів боргу установи.

Про це йдеться на сайті Фонду держмайна.

Хлібокомбінат розташований на земельній ділянці, яка перебуває у державній власності, та має площу понад 18 гектарів. Цільове призначення ділянки – розміщення та використання основних та допоміжних будівель підприємств переробної та машинобудівної промисловості.

На території заводу є протирадіаційне укриття площею понад 132 квадратних метрів, втім воно не підлягає приватизації. Водночас до лота з продажу входять гаражі, водонапірні вежі, залізнична колія, насосні станції, майстерні, вагове депо, будівля млина, склади, елеватор, пекарня, авторозвантажувач та адмінбудівлі.

За інформацією фонду, станом на кінець березня на підприємстві було 50 працівників. А з 2021 року підприємство реалізувало товару на 17 мільйонів гривень.

Водночас станом на 31 березня хлібокомбінат має кредиторську заборгованість на понад 26 мільйонів гривень. Цей борг має погасити новий власник впродовж шести місяців. Також за цей період він не має звільняти працівників.

Аукціон відбудеться 24 червня.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews