Головного лісничого на Буковині затримали на хабарі у 60 тисяч

Опубліковано:
1 Лютого, 2020 о 08:27
Головного лісничого на Буковині затримали на хабарі у 60 тисяч
Фото з відкритих джерел
Головного лісничого одного із лісогосподарських підприємств області затримали на хабарі в 60 тисяч гривень.

 
 
Посадовець вимагав у приватного підприємця гроші за реалізацію лісодеревини поза аукціоном. Затримали лісничого одразу після одержання частини неправомірної вигоди.
 

Наразі проводяться невідкладні слідчі дії, за результатами яких вирішуватиметься питання щодо повідомлення зловмиснику про підозру, обрання йому запобіжного заходу та відсторонення від посади.



Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Буковини
Теги: #гроші, #ліс, #лісничий, #новини буковини, #новини чернівців, #хабар, #чернівецькі новини, #чернівці





Статті

Інтерв'ю
Відремонтували майже половину аварійних ділянок: на якому етапі реконструкція чернівецького водогону
12:33, 4 Липня, 2025

Відремонтували майже половину аварійних ділянок: на якому етапі реконструкція чернівецького водогону

Блоги

ТОП новини Буковини: