У Чернівцях депутати міської ради досі не виділили кошти на організацію новорічно-різдвяних святкових заходів. Про це розповів міський голова Олексій Каспрук у програмі «Пряма відповідь» на телеканалі «Чернівці».
Мер Чернівців зазначив, що під час сесії народні обранці мали проголосувати за дане питання, але до теми організації новорічних святкувань у депутатів не дійшли руки.
Перегляньте також:
- На Буковині керівнику м’ясопереробного підприємства повідомили про підозру через забруднення земель на майже 1 млн грн
- У Чернівцях судитимуть посадовців за розтрату майже 850 тис. грн під час ремонту вулиці Хотинської
Нагадаємо, наступна сесія відбудеться 7 грудня. Крім того, після голосування на процедуру виділення коштів може піти до 15 днів. Відтак, поки-що організація свята в Чернівцях знаходиться під загрозою.
За матеріалами http://www.bukinfo.com.ua