Чернівчан штрафуватимуть за неприбраний сніг

04.01.2019 07:13   Джерело: CvNews
Опубліковано : Наталія Чернівецька

Інспекція з благоустрою про виконавчому комітеті міської ради нагадує підприємцям та керівникам установ про сезонне прибирання снігу.

Зокрема, відповідно до Тимчасових правил благоустрою міста: зимове прибирання забезпечує нормальний рух пішоходів та транспорту і включає:

підмітання та зсув снігу;

усунення слизькості;

прибирання снігу та сніжно-льодяних утворень до твердого покриття.

У випадку сильних снігопадів прибирання здійснюється відповідно до прийнятих рішень виконавчого комітету міської ради із затвердженням режиму прибирання територій міста, участі організацій, установ і підприємств. Прибирання здійснюється негайно з початку снігопаду для запобігання накату, безперервно – до закінчення снігопаду.

На територіях прибирання суб´єкти господарювання та підприємницької діяльності прибирають:

тротуари від снігу і льоду та посипають їх піском;

дахи, водостічні труби, карнизи від льоду із забезпеченням заходів безпеки (встановлення огорож на тротуарах і негайне прибирання скинутого снігу та льоду).

Пісок заготовлюється кожним суб’єктом господарювання до настання холодів. Тротуари вулиць в мікрорайонах приватної забудови прибирають домовласники в межах свого будинковолодіння.

Згідно КУпАП відповідальність за порушення Правил благоустрою передбачає штраф до 1700 грн.

За матеріалами http://chernivtsy.eu 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews