У Чернівецькій області триває набір на контрактну службу

15.01.2019 20:15   Джерело: CvNews
Опубліковано : Наталія Чернівецька

Військовими комісаріатами Чернівецької області проводиться набір громадян на військову службу за контрактом до Десантно-штурмових військ Збройних Сил України (ДШВ).

Підрозділ ДШВ Збройних Сил України дислокується в м. Чернівцях.

Держава гарантує:  

– стабільне щомісячне грошове забезпечення солдатів ДШВ – від 12 600 грн;

– надбавка за особливості проходження служби;

– виплата грошової компенсації за піднайом житла;

– зберігається місце роботи, посада і компенсується із бюджету середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, в яких працювали на час призову.

Після укладення першого контракту військовослужбовцям виплачується одноразова грошова винагорода (в залежності від встановленого Урядом прожиткового мінімуму станом (на 1 січня 2019 року – 1921 грн ) в розмірах: –   особам рядового складу – вісім розмірів прожиткового мінімуму;

– особам сержантського і старшинського складу – дев’ять розмірів прожиткового мінімуму;

– особам офіцерського складу – десять розмірів прожиткового мінімуму.

Основними вимогами прийняття на військову службу за контрактом до Десантно-штурмових військ ЗС України є: мотивація до військової служби, задовільний стан здоров’я, фізична підготовленість до військової служби, придатність за професійно-психологічними та медичними показниками, відсутність судимостей, не перебування на психіатричному та наркологічному обліку.

На військову службу за контрактом приймаються громадяни України:

– чоловіки від 18 до 50 років;

– жінки віком від 18 до 40 років;

– мінімальний термін укладання контракту становить 3 роки, максимальний – до 5-ти років.

Більше інформації ви можете дізнатись у Чернівецькому обласному  військовому комісаріаті за адресою: м. Чернівці, вул. Кобилянської, 32, або у районному (міському) військовому комісаріаті за місцем перебування громадян на військовому обліку.  

Телефони для звернень:  (050)9480349,  (0372)524349.

За матеріалами http://chernivtsy.eu 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews