У Чернівецькій області створено 8 бригад ефективного реагування на випадки домашнього насильства

14.06.2019 19:17   Джерело: CvNews
Опубліковано : Наталія Чернівецька

популярне


Сьогодні під головуванням заступника Міністра Наталії Федорович проведена Всеукраїнська селекторна нарада, під час якої обговорено питання реалізації Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» та  постанови Кабінету Міністрів України №658 від 22.08.2018 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії   домашньому насильству і насильству за ознакою статі».  

Селекторна нарада відбулася за участі заступника голови Чернівецької ОДА Василя Гостюка, директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Віталія Савкіна та керівників служб відповідальних за питання запобігання та протидію насильства.

Під час наради Наталія Федорович акцентувала увагу на виконанні постанови КМУ від 22.08.2018 № 658 про призначення  персонально-відповідальних осіб за протидію домашньому насильству у Чернівецькій області та дієвому функціонуванні створених в регіонах мобільних бригад, що є однією з важливих складових системи ефективного реагування на випадки домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Так, за результатами роботи упродовж 2019 року в області створено 8 Мобільних бригад при:

Заставнівському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;

відділенні соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Хотинського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг);

Чернівецькому міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;

виконавчих комітетах ОТГ: Вижницької, Недобоївської, Новодністровської, Кострижівської та Чудейської.

За матеріалами ЧОДА.
 
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews