Від орендаря «Української книги» у Чернівцях вимагають надати доступ до приміщення

28.06.2019 07:13   Джерело: CvNews
Опубліковано : Наталія Чернівецька

Департамент економіки міської ради (комісія з припинення діяльності-ліквідації департаменту економіки) публічно повідомляє орендаря комунального приміщення на площі Центральна, 10 («Українська книга») – міську громадську організацію «Інститут розвитку міста Чернівці», що 2 липня цього року о 10 годині він зобов’язаний надати доступ орендодавцю для перевірки стану об’єкту оренди.

Орендарю нагадують, що відповідно до пункту 4.1.2 Договору він зобов’язаний використовувати Майно виключно з метою, що визначена Договором. Пункт 4.1.4 передбачає що орендар зобов’язаний забезпечити збереження Об’єкта оренди, своєчасно проводити за власний рахунок його поточний ремонт, запобігати пошкодженню і псуванню Майна.

Пунктом 3.2.2 Договору передбачено, що орендодавець має право контролювати стан, напрямки та ефективність використання майна, переданого в оренду. Пунктом 4.1.7 Договору визначено, що орендар забезпечує Орендодавцю і балансоутримувачу доступ на Об’єкт оренди з метою перевірки його стану і відповідності напрямку використання за функціональним призначенням, визначеним Договором.

Наразі без відповідного повідомлення Орендодавця орендар проводить в орендованому приміщенні ремонтні роботи, які спричиняють пошкодження об’єкта оренди.

Орендодавець вимагає від орендаря надати доступ до орендованого приміщення для перевірки стану об’єкту оренди.

За матеріалами http://chernivtsy.eu 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews