На Буковині попрощаються із захисником Олександром Реусом, який загинув на війні

Опубліковано:
30 Липня, 2026 о 07:15

У середу, 30 липня, на Буковині проведуть в останню путь українського захисника Олександра Реуса, який загинув, виконуючи військовий обов’язок у боротьбі за незалежність і територіальну цілісність України.

Останню шану старшому солдату Олександру Реусу, військовослужбовцю Державної прикордонної служби України (військова частина 2195), віддадуть об 11:00 у селі Старі Бросківці.



Захисник віддав своє життя, боронячи Україну від російських окупантів.

Вічна пам’ять і слава Герою. Щирі співчуття рідним, близьким, друзям та побратимам Олександра Реуса.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Чернівецька ОВА
Теги: #Буковина, #війна в Україні, #Герой України, #ДПСУ, #загиблий військовий, #Олександр Реус, #прощання з Героєм, #російсько-українська війна, #Старі Бросківці, #Чернівецька область





Статті

Інтерв'ю
“Чоловіки – мобілізовані, а в садах більше жінок працює”. Інтерв’ю з головою Недобоївської громади на Буковині Юзвою
10:51, 1 Травня, 2026

“Чоловіки – мобілізовані, а в садах більше жінок працює”. Інтерв’ю з головою Недобоївської громади на Буковині Юзвою

Блоги

ТОП новини Буковини: