Чернівчани просять відреставрувати костел Пречистого Серця Ісуса

13.07.2019 08:04   Джерело: CvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська
 

Чернівчани зареєстрували петицію з проханням відреконструювати костел Пречистогоого Серця Ісуса.

«Іноземним туристам буквально мову відбирає, коли вони бачать наш розвалений храм, який руйнується з року в рік з байдужим відношенням міської влади.

Питання реконструкції храму гостро стоїть на часі, і на мою думку для рішення цієї проблеми мють скоординувати зусилля, як міське ,так і обласне керівницто. Доцільно було б залучити крім бюджетних коштів, також міжнародні фонди та організації (Європейський банк реконструкції та розвитку "ЄБРР", Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) ,чиї профінансовані гранти і проекти для України , міське керівництво, грубо кажучи "проспало". Також можливе залучення урядової допомоги, допомоги благодійних фондів, волонтерів ,благодійних внесків, краудфандингових платформ ( як це було з Підгорецьким замком) Прошу не залишатись байдужими стосовно питання збереження культурної спадщини рідного міста», - зазначив автор петиції.

На сьогодні петиція назбирала 207 підписів. Підписати петицію можна тут


 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews  

TBA

Радіо

TeNews Radio УХ Радіо

Головне за день

Вверх
Вниз