Німецький банк розвитку KfW пропонує Чернівцям співпрацю у розробці Стратегії поводження з відходами

24.07.2019 10:38   Джерело: CvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська

популярне


Питання визначення потенційних грантових проектів у сфері поводження з твердими побутовими відходами у місті Чернівці та сусідніх громадах  обговорено на робочій зустрічі міського голови Олексія Каспрука з консультантами Німецького банку розвитку KfW паном Бернхардом Шенком та паном Олександром Шумельдою.

Представники KfW запропонували місту Чернівці співпрацю  в частині розробки регіональної та міської стратегій управління відходами, формування інвестиційного плану та техніко-економічного обгрунтування проекту у сфері поводження з твердими відходами за фінансової підтримки Уряду Німеччини.

Аналогічні програми співпраці з муніципалітетами  у цій сфері  Німецький банк розвитку KfW має у Грузії і готовий  застосувати цей досвід у Чернівецькій області.

На зустрічі  було обговорено алгоритм дій, який дозволить розпочати співпрацю  з Німецьким банком у розробці зазначених стратегій та техніко-економічного обгрунтування проекту із впровадження у Чернівцях сучасної технології збору, утилізації та переробки усіх видів  твердих відходів, а також механізм залучення грантових коштів для реалізації цих задумів.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews