Буковинці отримають до 50% компенсації на заходи з енергоефективності в ОСББ

19.08.2019 21:38   Джерело: CvNews
Опубліковано : Наталія Чернівецька

популярне


Наглядова рада Фонду енергоефективності затвердила програму підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків. Вже з вересня ОСББ зможуть подаватись на участь у програмі «Енергодім», отримувати гранти та модернізувати свої будинки, зменшувати енергоспоживання.

Про це повідомив на своїй сторінці у ФБ Віцепрем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Дуже непроста робота протягом декількох останніх років: законодавство, переговори та співпраця з ЄС та Урядом Німеччини, отримання фінансування, розробка процедур, тестування — і нарешті, повноцінний старт. Міжнародні партнери, фахівці Мінрегіону, експерти, народні депутати, колектив Фонду, громадськість та армія ОСББ — амбітна команда, амбітні цілі та завдання, амбіція зробити Україну енергонезалежною!

Разом ми зробили безпрецедентний крок — в Україні створено прозору європейську інституцію, яка має зробити всіх нас енергоефективними», — написав він.

Геннадій Зубко також зазначив, що Програма Фонду ЕЕ передбачає часткове відшкодування витрат на заходи з енергоефективності у розмірі 40% вартості прийнятних заходів/робіт для пакета «Легкий» та 50% для пакета «Комплексний». Перші 300 заявок отримають додатковий грант у розмірі 20%.

Також Наглядова рада Фонду енергоефективності затвердила  пакет документів, необхідних для реалізації Програми.

Зокрема:

— порядок дій учасників Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім»;

— порядок верифікації Проєктів/Заходів з енергоефективності, що здійснюються за участю державної установи «Фонд енергоефективності»;

— порядок аналізу якості заходів з енергоефективності, що здійснюються за участю державної установи «Фонд енергоефективності»;

— порядок моніторингу та ведення баз даних (збору, зберігання, аналізу та оприлюднення консолідованої інформації);

— порядок подання та розгляду апеляцій;

— умови Грантового договору;

— порядок прийняття рішень щодо затвердження заявок, проєкту, умов грантових договорів в рамках Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім».

Про це повідомляє прес-служба Віцепрем'єр-міністра України.

 
 
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews