За підтримки Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА та КМУ “Обласний центр здоров’я” на Соборній площі Чернівців працівники та волонтери Товариства Червоного Хреста України провели флешмоб “Вакцина діє!”, присвячений небезпеці захворювання на кір.
“Сьогоднішнім флешмобом ми хотіли показати, наскільки важливо бути вакцинованим. Адже це захворювання надзвичайно заразне та поширене не тільки на Україні. Однією з причин спалахів є велика кількість невакцинованих та необізнаність населення”, – каже Олена Кирилюк, менеджер проекту “Україна: спалах кору”.
Волонтери, які є студентами Чернівецького медичного коледжу БДМУ ігровим методом продемонстрували, яким чином передається кір та яку роль у запобіганні захворювання відіграє вакцинація.
Перегляньте також:
- Що таке «Нова Аврора» та якими можуть стати околиці центру Чернівців
- Прокуратура вимагає охоронний договір для пам’ятки архітектури в Чернівцях
За матеріалами МОЗ