Буковинські студенти змагалися у квест-грі

21.10.2019 07:43   Джерело: CvNews
Опубліковано : Наталія Чернівецька

Управління молоді та спорту обласної державної адміністрації спільно з громадською організацією «Патріот України Буковина» 18 жовтня на території парку ім. Федьковича провели історичну військово-патріотичну гру «Герої козацької слави», присвячену Дню українського козацтва, Дню захисника України та Дню заснування Української Повстанської Армії.

Метою історичної військово-патріотичної гри є підвищення національно-патріотичного виховання серед молоді,утвердження любові до Батьківщини, наслідування найкращих прикладів мужності борців за свободу та незалежність України як з історичного минулого, так і захисників, які сьогодні відстоюють суверенітет та територіальну цілісність держави.

Завдання, які були у грі:

  • складання/розкладання автомата;
  • фізична локація;
  • розкладання туристичних наметів (на швидкість);
  • інтелектуальні запитання на знання історії України
  • надання першої медичної допомоги;
  • перетягування канату;
  • завдання на згуртованість команди;

До участі у грі залучили студенти закладів вищої освіти  віком від 18 до 22 років. Склад команди - 8 осіб на чолі з капітаном. Участь у грі взяли 4 команди з різних навчальних закладів, зокрема Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (кафедра військової підготовки), Міжрегіональна академія управління персоналом, Чернівецький індустріальний коледж, Чернівецький транспортний коледж.

Переможцями стали:

1 місце посіла команда Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича;

2 місце - команда Чернівецького транспортного коледжу;

3 місце - команда Чернівецької філії Міжрегіональної академії управління персоналом.                

Усі переможці були нагороджені подарунками від організаторів.

За матеріалами ЧОДА
 
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews  

Загрузка...