Міський голова каже, з цього приводу проведуть громадські слухання.
Перевізники зверталися до Чернівецької міськради з пропозицією підняти тариф на проїзд у маршрутках до 7-8 гривень, розповів у програмі Суть Речей на Радіо 10 міський голова Олексій Каспрук.
Перегляньте також:
- Справи щодо стрілянини під час мобілізації у Чернівцях закрили, а фігуранти служать у війську
- У Чернівцях на 2 місяці перекриють дві вулиці
“Вони декларують вартість проїзду на рівні 7-8 гривень у маршрутках, але тут теж є питання, ми окремо будемо робити громадські слухання і по громадському транспорту, будемо робити окремі розрахунки і все решта», – зазначив Каспрук.
Джерело: nb.cv.ua