Кого влаштовує високий рівень корупції у Чернівецькій освіті?

29.12.2019 11:55   Джерело: CvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська

Нещодавно соціологічна група «Рейтинг» провела всеукраїнське опитування, за результатами якого вже другий рік поспіль чернівецька освіта визнана найкорумпованішою в Україні.

Про це в ефірі програми «Чия правда?» розповів секретар міськради Василь Продан, - пише "Чернівецький промінь".
 
За його словами депутатський корпус неодноразово звертався до міського голови з вимогою звільнити начальника управління освіти Сергія Мартинюка, але міський голова не реагує на ці звернення.
 

Ми найгірші в Україні за результатами ЗНО і перше місце за рівнем корупції, які ще треба показники для того щоб звільнити цього керівника управління освіти? Якщо міському голові не подобаються депутати чи він вважає, що є  якесь упереджене ставлення до Мартинюка, то подивіться хоча б ті рейтинги, які робились на замовлення американської компанії по всій Україні.
 
Результати ЗНО це навіть не опитування, це чіткі результати. По ЗНО на останньому місці, по корупції і хабарництву на першому, і міського голову це влаштовує.
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews