Чернівецьке управління освіти виплатить 1 мільйон гривень приватному підприємству

04.01.2020 23:25   Джерело: CvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська

Управління освіти двічі намагалось віддати підряд «своїй» людині, але обидва рази антимонопольний комітет скасовував рішення

Господарський суд Чернівецької області зобов’язав Управління освіти Чернівецької міськради виплатити на користь ПП «Мега-Крокус» 1,05 млн грн, як оплату за отримані послуги з організації харчування у школах міста, надані компанією за «усними домовленостями». Про це свідчить рішення суду від 20 грудня, - пишуть «Наші Гроші». Йдеться про надані ПП «Мега-Крокус» послуги з організації харчування в навчальних закладах міста у період з 3 вересня по 1 жовтня 2019 року вартістю 1,05 млн грн.

Тенедер Управління освіти Чернівецької міськради відмінило і двічі спробувало віддати підряд підприємиці Любові Якімовій, яка, за інформацією ЗМІ,  наближена до керівництва управління освіти. Проте обидва рази ПП «Мега-Крокус» оскаржував такі дії управління освіти в антимонопольному комітеті. Тож в кінцевому рахунку підряд таки дістався «Мега-Крокусу» за результатами переговорної процедури закупівлі. А ось гроші за надані послуги з харчування в навчальних закладах приватне підприємство змушене було вимагати через суд, оскільки керівник управління освіти Сергій Мартинюк та його підлеглі відмовились платити.

У Мартинюка пояснювали несплату наданих послуг з організації харчування порушенням вимог Закону «Про публічні закупівлі», згідно якого всі договори, ціна яких перевищує 200 тис. грн, повинні укладатися з проведенням визначеної процедури, що в даному випадку не було здійснено.

Однак, факт відсутності укладеного письмового договору про надання послуг сам по собі не може бути підставою для звільнення замовника від обов’язку оплати послуг у повному обсязі, якщо він фактично приймає такі послуги від виконавця без зауважень, – пояснили у суді і зобов'язали управління освіти виплатити 1 мільйон 50 тисяч гривень.

 

Джерело: promin.cv.ua

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews