У Мінрегіоні обговорили проєкт перспективного плану формування громад Чернівецької області

20.01.2020 21:34   Джерело: CvNews
Опубліковано : Наталія Чернівецька

Проєкт перспективного плану формування територій громад Чернівецької області обговорили 20 січня у Мінрегіоні. У консультативній нараді взяли участь голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук, перший заступник голови Богдан Ковалюк та директор Департаменту регіонального розвитку ОДА Віктор Подорожний. 

Проєктом перспективного плану охоплено 100% території Чернівецької області.
Документ передбачає 51 ОТГ, із яких 39 вже утворено та 12 – на різних етапах створення.

Із запропонованих громад 7 є з високою та 44 – із середньою спроможністю, тобто всі запроєктовані ОТГ фінансово самодостатні та готові забезпечити розвиток своїх територій.

Дискусія щодо проєкту була жвавою, у ній взяли участь депутати Верховної Ради, які представляють Буковину, та голови ОТГ. 

У Чернівецькій ОДА наполягають, що процес децентралізації має бути корисним перш за все людям. Усі політичні мотиви під час формування ОТГ слід відкинути. 

За результатами роботи залишилось провести ще декілька додаткових консультацій щодо перспективного плану, щоб процес був завершеним. 
Проєкт перспективного плану, який зараз доопрацьовують облдержадміністрації, ляжуть в основу майбутнього адміністративно-територіального устрою країни. 

Проєкт перспективного плану формування територій громад Чернівецької області

За матеріалами ЧОДА

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews