Після того, як громадська організація публічно показала, що гараж на території парку став пристанищем наркоманів, працівники «Жовтневого» усе прибрали і зачинили вхід у приміщення.
Сотні використаних шприців чернівецькі активісти знайшли у закинутому приміщенні, що на території парку «Жовтневий».
Перегляньте також:
- У Чернівцях вшанували пам’ять полеглих воїнів 82-ї Буковинської десантно-штурмової бригади
- На Буковині посадовця підозрюють у незаконному збагаченні на майже 32 млн гривень
Активісти переконують: неодноразово зверталися до місцевої влади, аби та перевірила усі закинуті будівлі, які є у Чернівцях.
Детальніше в сюжеті “Чернівецького променя”.