Результати тестів на коронавірус у 2 буковинців, яких госпіталізовано до інфекційного відділення обласної клінічної лікарні, є негативними.
Такі дані із вірусологічної лабораторії Центру громадського здоров’я у Києві надійшли сьогодні, 11 березня.
Перегляньте також:
- Майже 3 млн грн збитків на електроенергії: у Чернівцях викрили посадовців управління освіти
- У Чернівцях судитимуть чоловіка за зберігання амфетаміну у великому розмірі
Ідеться про чоловіків, що потрапили до лікарні 7 та 9 березня. Вони мали ознаки інфекційного захворювання та повернулися з країн, де зафіксовано випадки COVID-19.
Водночас на результати аналізів іще 3 буковинців із підозрою на коронавірус, яких госпіталізували 10 березня, медики поки що чекають.
За матеріалами ЧОДА