Чоловіку наразі надають симптоматичне лікування.
В Україні зафіксували два нових випадки коронавірусної інфекції – у жінки пенсійного віку з Житомирської області та чоловіка з Чернівецької області, дружина якого перебувала в Італії протягом останніх 14 днів, повідомили в МОЗ України у Телеграм-каналі.
Перегляньте також:
- У Чернівцях судитимуть учасників міжнародного шахрайського кол-центру, який ошукав громадян Казахстану на понад 30 млн грн
- На Буковині керівнику м’ясопереробного підприємства повідомили про підозру через забруднення земель на майже 1 млн грн
Пацієнт госпіталізований, йому надається симптоматичне лікування, відбувається робота з контактами. Чоловіка госпіталівали 10 березня. У чоловіка, дружина перебувала в Італії протягом останніх 14 днів.