Мешканка Чернівців хотіла перевезти через кордон партію заборонених нейромодуляторів на понад 570 тис. грн

Опубліковано:
8 Червня, 2026 о 17:22

У пункті пропуску «Краківець – Корчова» митники спільно з прикордонниками виявили партію заборонених до обігу в Україні лікарських засобів.

Інцидент стався 8 червня під час огляду мікроавтобуса Mercedes-Benz Sprinter, який прибув із Польщі під керуванням 48-річної жительки Чернівців.



Під час перевірки транспортного засобу було виявлено 285 флаконів порошку для приготування ін’єкційних розчинів «Refinex» (ботулотоксин типу А), що належить до ін’єкційних нейромодуляторів.

За інформацією митників, цей препарат використовується в естетичній медицині та для лікування окремих медичних станів, однак заборонений для продажу, зберігання та використання в Україні відповідно до вимог Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Орієнтовна вартість вилученої продукції становить близько 570 тисяч гривень.

За фактом події складено протокол про порушення митних правил за ч. 3 ст. 471 Митного кодексу України. Триває перевірка обставин ввезення товару.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Львівська митниця
Теги: #контрабанда, #кордон, #митниця, #нейромодулятори





Статті

Інтерв'ю
“Чоловіки – мобілізовані, а в садах більше жінок працює”. Інтерв’ю з головою Недобоївської громади на Буковині Юзвою
10:51, 1 Травня, 2026

“Чоловіки – мобілізовані, а в садах більше жінок працює”. Інтерв’ю з головою Недобоївської громади на Буковині Юзвою

Блоги

ТОП новини Буковини: