7 апаратів штучної вентиляції легень та 50 місць для хворих на COVID-19, - Чернівецька міська лікарня №1 розпочала прийом хворих

23.03.2020 18:46   Джерело: CvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська

З 23 березня Чернівецька міська лікарня №1 розпочала прийом хворих з підозрою на коронавірус.

Ця лікарня перепрофільована на госпітальну базу для хворих на COVID-19, вона не є класичним інфекційним стаціонаром. Наразі режим медичної установи змінено.

Про це повідомили в управлінні забезпечення медичного обслуговування Чернівецької міської ради.

Територію медичної установи умовно поділили на червону, жовту та зелену зони. В одній – прийматимуть містян з підозрою на коронавірус, в іншій – хворих з середніми та важкими формами пневмонії.

«Зелена» зона буде використовуватись для медперсоналу.

Також медики лікарні готові приймати і вагітних, в яких є підозра на коронавірус.

Головний лікар міської лікарні №1 Анатолій Петричук поінформував про те, що штат лікарні збільшили на двох лікарів-інфекціоністів.  На сьогодні  у лікарні є 50 місць для прийому хворих на COVID-19, 7 апаратів штучної вентиляції легень та обладнання з моніторами для пацієнтів.

Також, в разі потреби, зможуть залучити додатково два апарати з приватних клінік.  Найближчим часом для лікарні №1 планується закупити ще 11 апаратів штучної вентиляції легень. 

Крім того, міська лікарня №1 має централізовану подачу кисню, також замовлена автономна киснева станція. Як зазначили в управлінні забезпечення медичного обслуговування Чернівецької міської ради, міська лікарня №1  наразі перепрофільована на госпітальну базу для хворих на COVID-19 і прийматиме лише жителів міста Чернівці.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews