У Чернівцях встановлять нові дорожні знаки

31.03.2020 08:43   Джерело: CvNews
Опубліковано : Наталія Чернівецька

Відбулось чергове засідання постійно діючої комісії з питань організації та безпеки дорожнього руху в м. Чернівцях. На розгляд було винесено 8 питань.

Зокрема, розглядалось звернення гр.Довганюка Д.С. щодо врегулювання дорожнього руху на перехресті вулиць 29 Березня, Нагірної та площі Соборної. Обговоривши питання, комісією було вирішено доручити комунальному підприємству МіськШЕП, для врегулювання дорожнього руху, встановити два дорожні знаки 2.3 «Головна дорога» на зазначеному перехресті.

Повторно розглянувши звернення ГО «Асоціації багатодітних матерів дітей-інвалідів та дітей сиріт» щодо встановлення парковочного місця для паркування автомобілів, що керують люди з інвалідністю в районі будинку № 74 на проспекті Незалежності, комісією було рекомендовано заявнику звернутися до управління контролю за благоустроєм міста міської ради щодо розблокування заїзду в районі зазначеного будинку для безперешкодного під’їзду автомобілів, що керують люди з інвалідністю до офісу даної громадської організації.

Розглянувши звернення гр.Грубського О.В. щодо встановлення обмежувачів швидкості або обмежувачів проїзду в районі будинку № 7а та № 13 на вул. Небесної Сотні, комісією було вирішено за недоцільне встановлення обмежувачів швидкості або обмежувачів проїзду транспорту в районі зазначених будинків.

Також на звернення гр. Скрипник М.М. щодо облаштування пішохідного переходу з відповідними дорожніми знаками по вул. Руській, 166, вирішено відмовити у влаштуванні пішохідного переходу за вказаною адресою через наявність такого переходу у межах пішохідної доступності.

Розглянувши звернення гр. Гекова Г.О. щодо встановлення напівсфер на вул.Садовій в районі будинку №4, комісією було вирішено доручити комунальному підприємству МіськШЕП встановити напівсфери на вул.Садовій в районі будинку №4.

Розглянувши звернення гр.Сторожук І.В. щодо погодження проекту облаштування заїзних кишень, встановлення дорожніх знаків та пішохідних переходів на зупинках громадського транспорту на просп.Незалекжності,40-83, вул. Винниченка, 9-М, 9-К, 20-А, комісією вирішено погодити встановлення павільйонів громадського транспорту на проспекті Незалекжності, 40-83 згідно відповідних ДБН. Підготувати і погодити в управлінні патрульної поліції в Чернівецькій області проекти облаштування заїзних кишень по вул.Винниченка, 9-М, 9-К, 20-А, встановлення дорожніх знаків та пішохідних переходів в районі зупинок громадського транспорту на проспекті Незалекжності, 40-83.

На звернення директора ТОВ «Альтфатер Чернівці» щодо встановлення напівсфер по обидва боки дороги від заїзду у двір по вул. Поштовій, 3 для забезпечення безперешкодного заїзду у двір спецавтомобілів у нічний час, комісією вирішено доручити комунальному підприємству МіськШЕП встановити по вул.Поштовій дорожні знаки 5.39 «Зона стоянки», 5.40 «Кінець зони стоянки» та нанести жовту полосу з обох сторін на бордюрі в районі будинку № 3 зазначеної вулиці.

КП «Парк Жовтневий» було вирішено відмовити в облаштування пішохідного переходу по вул.Воробкевича в районі скейт-парку з встановленням світлофору, через наявність такого переходу у межах пішохідної доступності.

За матеріалами: http://chernivtsy.eu 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews