Сьогодні Чернівецьку область відвідають три міністри

21.05.2020 10:05   Джерело: CvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська

Міністр охорони здоров'я оцінюватиме ситуацію, яка склалася на Буковині.

Це з’їзд трьох міністрів: міністра внутрішніх справ, міністра Кабінету міністрів та міністра охорони здоров’я Міністр охорони здоров’я Максим Степанов, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов сьогодні, 21 травня, відвідають з робочою поїздкою Чернівецьку область.

«Ми вирушаємо з робочою поїздкою до Чернівецької області. Це буде з’їзд відразу трьох міністрів: міністра внутрішніх справ, міністра Кабінету міністрів та міністра охорони здоров’я», - повідомляє глава МОЗ Максим Степанов на брифінгу.

Він зауважив, що Чернівецька область - це регіон, який найбільше потерпає від коронавірусу і на сьогоднішній ранок із 19 тисяч 706 хворих - 2 842 людини захворіли саме в Чернівецькій області, пише Укрінформ.

«Я повинен сказати, що дуже важливо самому на місці оцінити ситуацію, поспілкуватися, перш за все, з нашими лікарями, з нашими медичними працівниками, побачити на власні очі, як це відбувається, чого їм не вистачає, яка потрібна ще допомога. І також буду користуватися нагодою оцінити другий етап медичної реформи», - додав Степанов.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews