У Чернівецькій області епідситуація одна з найгірших

09.11.2020 08:24   Джерело: CvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська

Жодна область в Україні не готова до послаблення карантину.

Станом на 8 листопада ситуація із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 не дозволяє послаблювати карантин у всіх областях України та у місті Києві. Найгірша ситуація із готовністю до послаблення обмежень - на Буковині, Житомирщині та Хмельниччині.

За даними МОЗ, до послаблення карантину не готові: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Рівненська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська області та місто Київ. Серед них найбільший показник захворюваності на 100 тис. населення: у Чернівецькій області – 623,6 (+), у Житомирській області – 510,6 (+), у Хмельницькій області – 495,1 (+). Найнижчий показник захворюваності: у Кіровоградській області – 114,6 (+), у Дніпропетровській області - 152,7 (+) і у Луганській області – 190,5 (+), - пише ІА АСС.

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews