Стало відомо, що ще 299 буковинців одужали від COVID-19.
У Чернівецькій області кількість хворих на коронавірус збільшилася до 177 осіб. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив Сергій Осачук, голова Чернівецької обласної державної адміністрації.
Загалом, кількість інфікованих в області від першого встановленого випадку складає 46142 осіб. Також, стало відомо, що ще 299 буковинців одужали від COVID-19.
Перегляньте також:
- У частині вулиць у Чернівцях тимчасово призупинять водопостачання через ремонтні роботи
- Справи щодо стрілянини під час мобілізації у Чернівцях закрили, а фігуранти служать у війську