Керівником Чернівецького тролейбусного управління став Продан

11.02.2021 08:06   Джерело: CvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська

Новий очільник ЧТУ не має ні фахової підготовки, ні стажу.

Колишнього міліціонера Петра Продана Роман Клічук призначив керувати комунальним підприємством «Чернівецьке тролейбусне управління».

В офіційній інформації немає даних про погодження його кандидатури в Міністерстві інфраструктури України, як це передбачено в законодавстві.

Але щоб пройти таке погодження, потрібно мати певний рівень фахової та професійної підготовки та стаж роботи за фахом. Звісно у міліціонера, який закінчив міліцейський ВУЗ, а останні роки працював менеджером з безпеки в «Укртелекомі», необхідних фахових знань, освіти та стажу, для того щоб очолити ЧТУ, немає.

Проте Роман Клічук не зважав на такі дрібниці і видав розпорядження про призначення Петра Продана керівником ЧТУ. 

декларації про доходи Петро Продан вказав, що володіє квартирою у Чернівцях площею 176 квадратних метрів, на дружину записаний будинок у Чернівцях площею 224 квадратних метри та кілька земельних ділянок у Чернівцях та у Мигове. Також він має автомобіль «MITSUBISHI PAJERO». Петро Продан за минулий рік отримав 124 тисячі гривень пенсії та 226 тисяч гривень зарплати в «Укртелекомі». Ще 7,5 тисяч доларів задекларував на рахунку у банку.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews