Приміський потяг, який сполучає Чернівці з Коломиєю, не курсуватиме 6 травня

Опубліковано:
5 Травня, 2021 о 00:23
Приміський потяг, який сполучає Чернівці з Коломиєю, не курсуватиме 6 травня
Потяг. Фото з мережі Інтернет

Потяг сполученням Коломия – Вадул-Сірет не курсуватиме у четвер, 6 травня. Про це повідомляється на сайті Львівської залізниці.

“У зв’язку з виконанням робіт із капітального ремонту колії на дільниці Снятин – Завалля поїзд № 6471/6472 сполученням Коломия – Вадул-Сірет – Коломия не курсуватиме 6 травня цього року, натомість 5 та 7 травня приміські поїзди у цьому сполученні курсуватимуть без змін у розкладі”, – йдеться у повідомленні.



Читайте також

На Буковині три приміські потяги тимчасово не курсуватимуть

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Буковини
Теги: #Коломия, #Львівська залізниця, #новини буковини, #новини чернівців, #потяг, #чернівецькі новини, #чернівці





Статті

Інтерв'ю
Знести чи ремонтувати: в якому стані чернівецькі хрущовки, яким понад 60 років
09:48, 2 Липня, 2025

Знести чи ремонтувати: в якому стані чернівецькі хрущовки, яким понад 60 років

Блоги

ТОП новини Буковини: