Із 1 червня для транспортних засобів вагою понад 24 тонни удень обмежать рух

27.05.2021 13:47   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

Із 1 червня буде заборонено рух великовагових транспортних засобів фактичною масою понад 24 тонни і навантаженням на вісь більш ніж 7 тонн, при температурних показниках повітря вище +28 С. Обмеження вводять, аби зменшити руйнування асфальтобетонного покриття шляхів державного значення.

Заборона не стосується авто, які переміщають небезпечні вантажі, товари, що швидко псуються, живих тварин і птицю, а також перевезень, пов’язаних із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.

Опції для водіїв:

  • З цією метою на автомобільних дорогах загального користування державного значення встановлено відповідні заборонні дорожні знаки та інформаційні щити.
  • Для тимчасової стоянки транспортних засобів використовуються 982 майданчика в смугах відведення автомобільних доріг та біля об’єктів дорожнього сервісу. 
  • Про застосування зазначених обмежень та місць розміщення тимчасових майданчиків поінформовано зацікавлені центральні органи виконавчої влади та асоціації автомобільних перевізників.

Дотримання водіями вантажних транспортних засобів вагових параметрів та вимог дорожніх знаків здійснюватиметься територіальними підрозділами Укртрансбезпеки та відповідними обласними підрозділами Національної поліції України.

Державне агентство автомобільних доріг України вводить заборону, керуючись вимогами Законів України «Про дорожній рух», «Про автомобільні дороги» та постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.2007 № 879 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування».

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews