На Буковині 53 учасники АТО/ООС знайшли роботу через службу зайнятості

13.08.2021 08:01   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

Із початку року послугами Чернівецької обласної служби зайнятості скористався 451 демобілізований військовослужбовець, який брав участь в АТО/ООС. Статус безробітного мали 354 військовослужбовці.

Фахівці служби зайнятості допомогли знайти роботу 53 демобілізованим військовослужбовцям. Один учасник АТО/ООС працевлаштований із виплатою компенсації роботодавцю у розмірі єдиного соціального внеску.

Більшість колишніх військовослужбовців влаштувалися за робітничими професіями: в'язальниками схемних джгутів, кабелів та шнурів, операторами заправних станцій, інспекторами (пенітенціарна система), трактористами, охоронниками, водіями автотранспортних засобів, дорожніми робітниками, оператором автоматичних та напівавтоматичних ліній верстатів та установок, електромонтером підземних споруд та комунікацій електрозв'язку.

«Учасники АТО/ООС, які звертаються у службу зайнятості, отримують увесь спектр соціальних послуг. Під час заходів фахівці надають психологічну підтримку, консультаційну допомогу під час пошуку роботи, навчають техніці пошуку роботи, допомагають скласти резюме, здійснюють підбір роботи, професійну орієнтацію, професійне навчання та отримують допомогу по безробіттю, а також отримують інформацію про переваги легального працевлаштування», – зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Станом на 1 серпня 2021 року на обліку в обласній службі зайнятості перебувало 150 безробітних цієї категорії, з них отримували допомогу по безробіттю 136 осіб. Середній розмір допомоги по безробіттю цієї категорії – 6373 грн.

Довідково

Станом на 1 серпня 2021 року в Чернівецькій обласній службі зайнятості перебували на обліку 7113 безробітних. За сприянням служби зайнятості у січні-липні 2021 року забезпечено роботою 3989 осіб.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews