Буковинців закликають бути пильними під час святкування Дня Незалежності України

20.08.2021 11:55   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців
СБУ закликає громадян України бути пильними та звертати особливу увагу на питання безпеки під час святкування Дня Незалежності України Напередодні та під час святкування Дня Незалежності. Адже у цей період традиційно посилюється ворожа пропаганда, інформаційні вкиди та фейки, зростає вірогідність диверсій, щоб дестабілізувати ситуацію у країні.
 
Служба безпеки України системно протидіє цим проявам. Зокрема, в останні місяці у більшості регіонів країни Служба провела низку антитерористичних навчань та відпрацювала дії із захисту стратегічно важливих об’єктів.
 
В Управлінні СБУ в Чернівецькій області працює спеціальна гаряча лінія, куди можуть звертатися громадяни – (0372) 54 02 04, а також відповідна електронна пошта: callcenter@ssu.gov.ua
На гарячу лінію СБУ потрібно телефонувати у випадку, якщо ви:
 маєте інформацію про наміри здійснення терористичної, диверсійної діяльності або інших протиправних дій;
 помітили підозрілих осіб, які виявляють підвищений інтерес до військових об’єктів, будівель органів державної влади, об’єктів критичної інфраструктури та місць масового перебування людей;
 побачили підозрілі транспортні засоби чи безпілотні літальні апарати поблизу стратегічних об’єктів;
 виявили підозрілі предмети чи засоби ураження у громадських місцях;
 з інших питань.
 
Інформація, отримана через телефон довіри СБУ, є конфіденційною і буде ретельно перевірена. Бажаємо вам гарного відпочинку і безпечного святкування 30-ї річниці Дня Незалежності України!
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews