Із початку року 784 буковинці змінили своє прізвище, ім’я чи по батькові

01.10.2021 13:29   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

Відділи державної реєстрації актів цивільного стану Чернівецької області зареєстрували 784 зміни прізвища, імені чи по батькові із початку 2021 року.

Нагадаємо, відповідно до законодавства громадянин, який досяг шістнадцяти років, має право на власний розсуд змінити своє прізвище та (або) ім’я чи по батькові.

Особа, яка досягла чотирнадцяти років, може змінити своє прізвище та (або) власне ім’я, та (або) по батькові за згодою батьків або піклувальників. Для цього необхідно подати заяву до відділу ДРАЦС та відповідні документи.

Термін розгляду заяви про зміну імені може тривати до трьох місяців. При реєстрації зміни імені заявник отримує відповідне свідоцтво.

Отримати консультацію з питань державної реєстрації актів цивільного стану можна у відділах ДРАЦС. Контактні дані за посиланням https://pzmrujust.gov.ua/struktura/pidvidomchi-orhany-ta-ustanovy/59-viddily-derzhavnoi-reiestratsii-aktiv-tsyvilnoho-stanu/65-viddily-derzhavnoi-reiestratsii-aktiv-tsyvilnoho-stanu 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews