Буковинців закликають не зволікати з оформленням субсидій

27.10.2021 21:29   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

Заступник Міністра соціальної політики Віталій Музиченко закликав громадян не зволікати з оформленням субсидій, адже традиційно на початку опалювального періоду при надходженні перших платіжок підвищується попит і збільшується кількість громадян, які звертаються з питань оформлення субсидії.

Віталій Музиченко підкреслив, що, як і прогнозувалося, зберігається тенденція підвищення попиту на оформлення субсидій. Так, за останній тиждень до органів соціального захисту населення звернулося більше, ніж 50 тис. домогосподарств. Ця цифра дорівнює кількості звернень за місяць у неопалювальному сезоні.

Заступник Міністра нагадав, що відповідно до діючого порядку призначення субсидій усі громадяни, які звернулися за її призначенням протягом двох місяців після початку опалювального періоду отримають субсидію з жовтня , тобто з початку опалювального періоду. 

Довідково 

Для отримання субсидії звернутися можна в один із зручних способів, які домогосподарства вибирають самостійно:

- звернутися до представника територіальної громади або ЦНАПу;

- звернутися до органу соціального захисту населення;

- відправити документи через «Укрпошту»;

- онлайн на сайті Мінсоцполітики (потрібно мати електронні засоби ідентифікації).

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews