Розпочали відновлення кладовищ на вулиці Зеленій

Наразі облаштовують алеї

17.11.2021 16:54   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців
Наразі на єврейському та християнському кладовищах облаштовують дві алеї, якими найчастіше проходять туристичні групи. Одна алея веде від основного входу, де розташовується меморіал, інша ж прокладає шлях до братської могили, де розстріляли 900 мирних жителів Чернівців.
 
- Кладовища на Зеленій – наповнені історіями та таємницями, - каже заступник Чернівецького міського голови Ігор Крохмаль. - Тут поховані громадські та політичні діячі, письменники, а також ті, хто зробив значний внесок в політичний, економічний і культурний розвиток міста. Навіть їх пам'ятники та гробниці доклалися до цього розвитку, адже вони становлять неабияку культурну цінність. Наша історія повинна цінуватися та зберігатися для майбутніх поколінь. Саме тому за дорученням міського голови Романа Клічука розробили програму розвитку. Заплановано побудувати додаткові алеї, відновити огорожу та чимало інших елементів благоустрою, аби кладовища мали належний вигляд. Наразі програма знаходиться на експертизі в департаменті соціально-економічного розвитку та стратегічного планування.
Кладовище на Зеленій. Фото з мережі Інтернет

null
Фото з мережі Інтернет
Дякуємо депутатам, що проголосувати за виділення коштів необхідних для відновлення алей, адже наша історія повинна зберегтись для майбутніх поколінь. Роботи багато, але облаштування алей - лише перший крок.
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews