«Треба берегти здоров’я», – 72-річний буковинець розповів, чому зробив щеплення від ковіду

28.01.2022 03:23   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

«72 роки, трохи вік, треба берегти своє здоров’я». Так каже Василь Тодорович Бужора із Берегометської громади, який отримав бустерне щеплення від COVID-19. 27 січня тут працювала мобільна бригада з вакцинації. 

- Подзвонила моя сімейна лікарка, нагадала, що з часу другого щеплення вже минуло пів року, тож я можу зробити бустерне. І я одразу ж погодився. Маю бути міцний, бо зараз виконую дуже важливу роботу, у дружини на ставці. Правда вона грошей не платить, тільки командує: «Василю, принеси дров! Василю, принеси води! – жартує чоловік. 

Тисячу гривень, яку вже отримав за імунізацію, Василь Тодорович планує витратити на ліки.

У Берегометській громаді 64% мешканців, котрим понад 60 років, отримали щеплення від коронавірусу. Це один із найвищих показників у Чернівецькій області. 

Головна лікарка Берегометського центру первинної медико-санітарної допомоги Таміла Козоріз пояснює, зі старшими людьми спеціально працювали. 

- Маємо у громаді 2728 осіб похилого віку. Їм телефонували та запрошували робити щеплення, пояснювали все про процедуру. До кого не мали змоги додзвонитися, медсестри ходили додому. І це спрацювало. Крім того, наші лікарі також розповідали про переваги імунізації у школах, у лісгоспі, – каже лікарка. 

Для того, щоб вакцинальна бригада приїхала саме до вашої громади, необхідно зібрати список охочих вакцинуватися та подати відповідну заявку до обласних департаментів та управлінь охорони здоров’я. Контакти: https://moz.gov.ua/regionalni-upravlinnja 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews