Ще чотири буковинські громади отримають підтримку «U-LEAD з Європою» у розробці стратегії місцевого розвитку

29.01.2022 10:12   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

Чотири буковинські територіальні громади отримають у 2022 році експертну підтримку «U-LEAD з Європою» у розробці стратегії місцевого розвитку. Ідеться про Ванчиковецьку, Банилівську, Сучевенську та Лівинецьку громади. Їх фахівці програми спільно із Мінрегіоном відібрали на конкурсних засадах.

Спеціалісти допоможуть цим територіям сформувати стратегічні цілі та застосувати проєктний підхід для їхнього втілення.

Читайте також

Ще дві громади за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» покращать роботу добровільних пожежних команд
На Буковині 12 проєктів планують реалізувати за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку

- Стратегія місцевого розвитку є основним інструментом, який залучає, дозволяє та посилює громади для збільшення добробуту мешканців. Кожна стратегія має бути розроблена «знизу-вгору», має активно залучати всі зацікавленні сторони з урахуванням місцевих потреб і потенціалу, – зазначила керівниця сектору регіонального та місцевого розвитку Представництва ЄС в Україні Наталія Старостенко.

Загалом цього року U-LEAD допоможе розробляти стратегії розвитку 96 громадам, які представляють усі 24 області України.

Програма «U-LEAD з Європою» спільно фінансується Європейським Союзом та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews