Школи Буковини продовжать дистанційне навчання ще на тиждень

04.02.2022 09:20   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

Школи Буковини продовжать дистанційне навчання ще на тиждень. Онлайн-заняття триватимуть до 11 лютого. Таке рішення під час свого засідання ухвалила обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Як повідомила головна санітарна лікарка Буковини Наталія Гопко, за останні сім днів темпи приросту нових випадків COVID-19, які підтверджені лабораторно, у краї знизилися. Кількість виявлених інфікувань, порівняно із попереднім тижнем, є на 9% меншою.

- Уперше за період від початку року маємо зниження захворюваності серед дітей на більше ніж на 12%. Така ситуація є нерівномірною на всіх адміністративних територіях, на окремих приріст і далі залишається високим. До прикладу, у Чернівцях частка недужих дітей знижується, водночас за останній тиждень їх захворіло на 17% більше, ніж за попередній, – пояснила Наталія Гопко.

Таким чином, ситуація залишається украй напруженою, в тім числі через показник рівня госпіталізації. За останню добу він склав 90% при нормативному 60%. Заповнені також ліжка, відведені для хворих на COVID-19 дітей. У зв’язку із цим, Наталія Гопко закликала комісію ТЕБ та НС продовжити дистанційне навчання.

Це стосується шкіл, ліцеїв, училищ, технікумів, коледжів, а також мистецьких, музичних та спортивних шкіл, секцій та закладів вищої освіти у Чернівецькій області.

Водночас дитсадки та спеціальні заклади освіти роботу не припинятимуть.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews