Близько 1 200 переселенців на Буковині надали свідчення прокурорам щодо злочинів рф

14.04.2022 13:24   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців
За дорученням Офісу Генерального прокурора у Чернівецькій області створено групу прокурорів, які збирають свідчення очевидців та потерпілих від воєнних злочинів рф.
 
Щоб не втратити цінну інформацію у Чернівцях, Чернівецькому, Вижницькому та Дністровському районах області близько 70 прокурорів працюють з вимушеними переселенцями. Налагоджено роботу на контрольно-пропускних пунктах – відбираємо показання у співвітчизників, які покидають країну.
 
- Станом на 14 квітня надати свідчення щодо воєнних злочинів рф зголосилось близько 1 200 осіб, які тимчасово проживають на Буковині. З них 367 вважають себе потерпілими, інші – свідками воєнного беззаконня окупанта.
Найчастіше громадяни свідчать про знищення чи пошкодження майна, загибель та травмування родичів, рух військової техніки противника, нанесення окупантами руйнівних авіа ударів, - повідомив керівник Чернівецької обласної прокуратури Антон Ковальський.

Прокурори закликають потерпілих та очевидців не мовчати. Ваші свідчення – запорука покарання для кожного, хто катує, ґвалтує та вбиває нашу країну.
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews