Президент Молдови закликала РФ вивести війська з Придністров'я

18.05.2022 21:21   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

Президентка Молдови Майя Санду закликала Росію вивести свої війська з території Придністров'я, тому що присутність її солдатів порушує нейтралітет Молдови. Про це Санду заявила під час виступу в Європейському парламенті.

- Сьогодні немає неминучої загрози залучення Молдови до війни, ми - нейтральна країна, але для цього ми закликаємо до виведення російських військових з території Придністров'я, тому що їхня присутність порушує наш нейтралітет, - заявила Санду.

Вона також наголосила, що політичне керівництво країни намагається створити мирне вирішення придністровського конфлікту, яке враховуватиме суверенітет та територіальну цілісність Молдови.

- Ми не хочемо дестабілізації, ми маємо бачення мирної реінтеграції країни, – зазначила президент.

Раніше Санду повідомила, коли вирішить конфлікт на Придністров'ї. Главком нагадує, Республіка Молдова звернеться до сусідніх країн за військовою підтримкою у разі виникнення військових загроз республіці. 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews