Військовозобов’язані повинні носити із собою військово-облікові документи

29.08.2022 16:51   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

Військовозобов’язані громадяни, віком від 18 до 60 років, на час дії воєнного стану повинні постійно мати при собі та надавати за вимогою для перевірки уповноваженим особам спільних патрулів документи, що посвідчують особу та військово-облікові документи.  

Про це нагадує Чернівецький обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.  

Військовозобов’язані громадяни, які прибули в Чернівецьку область для проживання з інших регіонів, повинні протягом двох діб звернутись до ТЦК та СП та стати на військовий облік.

Деякі військовозобов’язані неналежним чином ставляться до своїх обов'язків, а саме, не звертаються до ТЦК та СП, щоб уточнити облікові дані, а переселенці – щоб стати на тимчасовий облік. Тож заходи з оповіщення продовжуються, зокрема, і в громадських місцях, що відповідає чинній законодавчій базі.

Наголошуємо – заходи оповіщення здійснюються насамперед для уточнення військово-облікових даних, тому вручення повістки не означає обов'язкового призову на військову службу.

Тим військовозобов’язаним, які вважають, що мають право на відстрочку від призову, необхідно прибути в територіальні центри комплектування та соціальної підтримки з відповідними документами і підтвердити це.

Також, закликаємо керівників установ, організацій, підприємств, незалежно від форм власності, додержуватися законодавчих норм щодо ведення військового обліку.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews