Футбольна команда “Буковина” у 13-му турі першої ліги виграла у “Маріуполя” з рахунком 1:0. Матч відбувся у Києві на штучному полі. Грали червоним м’ячем, щоби він не зливався зі снігом.
Буковинці забили наприкінці матчу – відзначився бомбардир Василь Палагнюк.
Перегляньте також:
- У Чернівцях судитимуть учасників міжнародного шахрайського кол-центру, який ошукав громадян Казахстану на понад 30 млн грн
- На Буковині керівнику м’ясопереробного підприємства повідомили про підозру через забруднення земель на майже 1 млн грн
“На виїзді вирвали перемогу над «Маріуполем»”, – зазначають представники ФСК “Буковина”.
Наразі команда перебуває на 7-му місці з 9 очками, у неї 2 перемоги, 3 нічиї і 8 поразок. Уже цієї неділі “Буковина” прийматиме “Ниву” (Тернопіль).