Їм давали три дні, а вони захищають весь світ від російської орди: сьогодні День Збройних Сил України

06.12.2022 09:32   Джерело: CvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська

В Україні відзначають День Збройних сил України.

Сьогодні, 6 грудня - день створення Збройних Сил України. Цьогоріч це свято стало актуальним як ніколи, адже наші Герої щосекунди захищають Державу та весь світ від російського терору. Вони проводять наступальні операції, відбивають атаки ворога, звільняють території від російської орди. Вони - ЗСУ - Герої сьогодення.
 
Дата святкування була обрана не випадково – саме 6 грудня 1991 року було ухвалено закон "Про Збройні Сили України", а вже у 1993 році свято започатковане постановою Верховної Ради України.

Збройні Сили України складаються з трьох видів: Сухопутні війська (Війська наземної оборони), Військово-Повітряні Сили і Сили Протиповітряної оборони (Війська повітряної оборони), Військово-Морські Сили. 

Крім основних родів військ, до складу ЗСУ входять підрозділи територіальної оборони, Військова служба правопорядку, Медична, Капеланська, Юридична та Соціально-психологічна служби.
 
Збройні сили – це один з основних елементів стабільного і впевненого розвитку Української держави, справжня гарантія державного суверенітету. Тому у цей день ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого і почесного звання військовослужбовця, хто обрав для себе нелегку, але достойну професію – захищати Україну, її суверенітет і незалежність.
 
Зі святом, наші Захисники та Захисниці! Дякуємо за боротьбу!
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews