Унаслідок зіткнення з автівкою на Буковині травмувався 19-річний мотоцикліст (ФОТО)

Опубліковано:
25 Лютого, 2023 о 13:34
Унаслідок зіткнення з автівкою на Буковині травмувався 19-річний мотоцикліст (ФОТО)
ДТП з мото. Фото відділу комунікації поліції Чернівецької області

У селі Черепківці сталася дорожньо-транспортна пригода. Внаслідок зіткнення автомобіля та мотоцикла травмувався 19-річний мотоцикліст.

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Чернівецької області.



 

Прибувши на місце аварії, співробітники Чернівецького районного управління поліції попередньо встановили, що на одній із вулиць села Черепківці сталося зіткнення автомобіля Saab та мотоцикла Musstang.

Під час аварії травмувався 19-річний водій мотоцикла. Медики госпіталізували потерпілого до лікарні з попереднім діагнозом політравма.

Слідчі поліції внесли відомості про автопригоду до Єдиного реєстру досудових розслідувань з кваліфікуючими ознаками частини 1 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.

ДТП з мото. Фото відділу комунікації поліції Чернівецької області

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Буковини
Теги: #ДТП, #новини буковини, #новини чернівців, #чернівецькі новини, #чернівці





Статті

Інтерв'ю
«Опілля» після реструктуризації: як тернопільська пивоварня зростає попри виклики ринку
13:04, 26 Червня, 2025

«Опілля» після реструктуризації: як тернопільська пивоварня зростає попри виклики ринку

Блоги

ТОП новини Буковини: