Сексистський скандал: Іво Бобул натякає на судовий позов проти Емми Антонюк (ВІДЕО)

19.03.2023 00:30   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

Сексистський скандал, у який потрапив відомий співак Іво Бобул через інтерв'ю журналістці Еммі Антонюк, продовжується. На цей раз з'ясувати правду намагалася Аліна Доротюк.

Вона запросила Антонюк на інтерв'ю та показала їй свою телефонну розмову з Бобулом, пише УНІАН. Як виявилося, співак продовжує стверджувати, що він не давав ніяких дозволів на зйомку.

- Не було ніякого згоди абсолютно... Мені подзвонив хлопець, який з нею працює. Оператор, чи хто він такий, не знаю... Я спитав, які питання будуть.  "Про творчість", - каже він, - розповів Бобул.

За словами співака, під час інтерв'ю він зрозумів, що розмова іде не в те русло. Бобул не хотів, щоб відео, на якому він розмовляє з Антонюк, потрапило у мережу. Про це він казав менеджеру журналістки.
 
Іво Бобул і Емма Антонюк. Фото з мережі Інтернет

- Я говорив йому і їй, щоб без мого дозволу це інтерв'ю нікуди не давалось... Тобто я встав і пішов, я не знав, що там камери включені, абсолютно... Вони записували все як самі хотіли, а я їм сказав це не давати в ефір без мого дозволу, - наголосив Бобул.

Співак стверджує, що Антонюк не попереджала його про запис як самого інтерв'ю, так і їхньої телефонної розмови після нього. Бобул не очікував на такий розголос, ситуація його образила.

- Ні, не попереджала, абсолютно нічого не було сказано, що це записується. Вона просто записувала, вона хотіла хайпанутися, вона це зробила і все... Бо ніяких умов, ніяких домовленостей, абсолютно нічого не було... Але образило чогось, бо так не повинно було бути. Вона себе повела, мені здається, не дуже професійно і не як журналіст, некомпетентно, - зазначив артист.

На питання про те, чи буде Бобул судитися з Антонюк, він відповів доволі розмито. Він не став це заперечувати та натякнув, що може позиватися проти журналістки. Сама Антонюк суду не боїться:

- Я не боюсь судового позову, тому що я знаю закон. Мені шкода його адвокатів, тому що дуже важливо це відео, він на відео сказав: "Я не знав, що мене знімають, а вони знімали". Це дуже смішно, тому що включені камери весь час.

За словами Антонюк, Бобул розумів, що під час інтерв'ю проводилася зйомка. Журналістка також додала, що на відео можна помітити відсутність монтажу та "склеювання", а під час телефонної розмови співаку казали, що він на гучному режимі, тобто його всі чують.

Емма Антонюк. Фото UN women

- Ми правда все писали, але ми все і видали. І там видно, що немає монтажних склейок, бо момент, коли він встає, коли він іде, він не різаний зовсім. І мене дуже дивує, тому що єдина наша телефонна розмова, єдина наша бесіда, яка відбулася, вона є на відео. і там немає ані слова, де він мені каже, що це не можна давати в ефір, - розповіла Антонюк та повідомила, що Бобул їй не погрожував. 

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews